Dlaczego my?

1. Pewny i godny zaufania partner

Grupa Ładziński jest średniej wielkości firmą przemysłową, a przede wszystkim firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 1974 roku. Zaufanie połączone z tradycją i najwyższą jakością jest podstawą naszej długoletniej współpracy z polskimi i zagranicznymi klientami.

2. Duże doświadczenie i kompetencje w branży konstrukcji spawanych

Od ponad 40 lat zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych – stale zdobywamy doświadczenie i podnosimy swoje kwalifikacje, aby być interesującym partnerem biznesowym i móc spełniać oczekiwania naszych klientów. Odbiciem tych działań są uzyskane certyfikaty zakładowe takie jak:

ISO 9001, ISO 3834-2, ISO 1090, DIN EN 15085-2, CL1

Dostarczamy różnego rodzaju konstrukcje do branży: kolejowej, górniczej, samochodowej i budowlanej. Nasze konstrukcje to często szkielet i podstawa takich odpowiedzialnych urządzeń jak: wysuwanych platform naprawczych, mobilnych maszyn recyklingowych, przenośników taśmowych, zabudów samochodów specjalistycznych, ram maszyn górniczych czy też konstrukcji wielkopowierzchniowych sklepów.


3. Długoletnia współpraca z firmami zagranicznymi

Eksport stanowi prawie 90% naszej produkcji. Firmy, z którymi współpracujemy, pochodzą z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Anglii, krajów Beneluxu i ze Skandynawii. Rozumiemy i spełniamy wysokie wymagania naszych zagranicznych klientów.

4. Jeden partner od początku do końca

Realizujemy głównie projekty na podstawie dokumentacji klienta, jesteśmy jednak w stanie – przy współpracy z biurami projektowymi – zaprojektować konstrukcję, sprawdzić ją statycznie, wykonać w naszym zakładzie i zamontować we wskazanym miejscu. Jesteśmy więc dla naszego klienta partnerem od początku do końca procesu produkcyjnego.

5.Niemieckie know-how, polska elastyczność w konkurencyjnej cenie

Współpracując od wielu lat z firmami zagranicznymi (głównie niemieckojęzycznymi), zdobyliśmy ich know- how utrzymując przy tym konkurencyjne ceny. Terminowość i wysoka jakość naszych usług jest podstawą, bazą wszelkiej współpracy. Dodając do tego polską elastyczność i umiejętność rozwiązywania problemów tworzymy niepowtarzalną wartość dla kontrahenta.

6. Komunikacja i stały monitoring realizowanych projektów

Nasi inżynierowie mówią po niemiecku, prowadzą dany projekt od początku do końca. Nasz klient ma pełen wgląd w zaawansowanie swojego projektu poprzez naszą stronę www, a cotygodniowy raport z zaawansowania realizacji zlecenia, wysyłany do zleceniodawcy, jest dla nas standardem.

.

Comments are closed.

Call Now Button