O nas

GRUPA ŁADZIŃSKI

Grupa Ładziński jest przedsiębiorstwem rodzinnym, do którego należą:

  • PROKOSTAL SP.Z.O.O., SP.K. – Konstrukcje maszyn oraz przenośników (przemysł wydobywczy), wózki specjalistyczne, wysuwane ramy do remontów pociągów (przemysł kolejowy)
  • ŁADZIŃSKI ZAKŁADY METALOWE – stalowe konstrukcje spawane (przemysł budowlany i energetyczny),
  • ŁADZIŃSKI PRODUKCJA SPECJALISTYCZNYCH POJAZDÓW – lekkie samochody ratowniczo gaśnicze, zabudowy aluminiowe do wozów strażackich (przemysł motoryzacyjny)

Od 1974, jako producent konstrukcji stalowych, budujemy swoją pozycję w branży metalowej, a naszą specjalizacją jest produkcja m.in.:

  • Systemów wydobycia i rozdrabniania materiałów,
  • Systemów transportu i magazynowania materiałów sypkich,
  • Platform roboczych do remontów pociągów,
  • Aluminiowych zabudów do wozów strażackich.

Dbając o kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów, współpracujemy z biurami konstrukcyjnymi, które na podstawie założeń klienta mogą obliczyć i zaprojektować zarówno konstrukcje, jak i urządzenia mechaniczne. Posiadamy hale o powierzchni 10 500 m², w których jesteśmy w stanie realizować pełen proces produkcyjny – począwszy od cięcia i przygotowania materiałów, poprzez spawanie o obróbkę mechaniczną, na malowaniu i montażu skończywszy.

Od 2008r procesy firmy realizowane są zgodnie z systemem jakości PN-EN ISO 9001-2015 nadanym przez firmę DEKRA. W zakresie spawalnictwa zakład posiada certyfikaty DIN EN ISO 3834-2, DIN EN ISO 1090 klasa EXC3 (stara norma DIN 18800-7 klasa E) nadane przez Instytut spawalnictwa w Halle, które potwierdzają najwyższą jakość naszych wyrobów. Dzięki tym certyfikatom możemy wykonywać konstrukcje obciążone zarówno statycznie, jak i dynamicznie, takie jak: mosty stalowe, dźwigi, belki podsuwnicowe, koparki, zwałowarki, maszty, konstrukcje szybowe. Nasz zakład posiada również certyfikat DIN EN 15085-2 o najwyższym poziomie certyfikacji CL1, pozwalający wykonywać kluczowe elementy do pojazdów szynowych.

O jakości naszych wyrobów, solidności oraz terminowości naszej firmy świadczy wieloletnia i owocna współpraca z kontrahentami z Niemiec, Austrii, Luksemburga, Francji, Belgii oraz Szwajcarii. 

Celem firmy jest spełnienie oczekiwań klientów w zakresie dostaw najwyższej jakości wyrobów i usług przemysłowych w sektorze metalowym. Gwarantem jego osiągnięcia jest wysoko wykwalifikowana załoga (ok. 120 pracowników), profesjonalna kadra inżynierska oraz indywidualne podejście do klienta. Strategia firmy to przede wszystkim dynamiczny rozwój na rynku krajowym i zagranicznym.

W związku z powyższym jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy!
WŁAŚCICIELE
Zbigniew Ładziński i Przemysław Ładziński

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Call Now Button